Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /home/kreditub/domains/paskolosgidas.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 503
Busto paskolos
MES KURIAME PASITIKĖJIMĄ

Busto paskolos

Paskola – tai yra sutartis, kuria gavėjui susteikiami daiktai arba pinigai su sąlyga, jog bus grąžinta tiek pat, kiek pasiskolinta arba su palūkanomis, nustatomomis suteikiančio žmogaus. Paskola nėra tas pats kaip kreditas, kadangi šis laikomas prievole, o paskola – sandoriu. Beje, paskolų yra įvairių rūšių, tarkime, paskolos bedarbiams ar ilgalaikės paskolos. Vienos iš populiariausių šiais laikais – paskolos būstui.

Būsto paskola itin naudinga ir naudojama ne tik tų, kurie perka namą, tačiau ir tų, kurie nori įsigyti sklypą, statyti namą arba jį rekonstruoti. Kaip žinia, tokių asmenų yra nemažai, o pakankamai grynųjų pinigų kišenėse nėra, todėl ir kreipiamasi į skolinimo įstaigas – banką arba kompaniją. Beje, ar bankas, ar kompanija, yra kiekvieno individualus pasirinkimas. Neretai bankas daugeliui asocijuojasi su saugumu, nemažai besiskolinančiųjų bijo, kad kompanijos bankrutavimo grėsmės, tačiau realus gyvenimas rodo, jog ir banko bankrotas yra galimas. Taigi, ką pakliuvus į šią situaciją daryti ir kur pasirašyti sutartį? Paprasta ir naudinga – pasidomėti internete, ką rekomenduoja tie, kurie su šiuo reikalu jau yra susidūrę. Juk suprantama, kad nusivylęs klientas neliaupsins banko ar kompanijos, suteikusios jam paskolą. Taip pat mažiau šansų, kad žlugs gerą reputaciją užsitarnavusi įstaiga.

Atgal
  • TEIKTI PARAIŠKĄ PASKOLAI GAUTI